CG - DRUŠTVO CRNA GORA

Najavljeno okupljanje studenata ispred Hrama Hristovog Vaskrsenja u 19 časova, inicijativa “Studenti ne daju svetinje”

Grupa studenata Filozofskog, Filološkog i Biotehničkog fakulteta Univerziteta Crne Gore, njih 615  pridružilo se akciji “Studenti ne daju svetinje”.

“Vođeni dešavanjima ovih dana, mi, studenti, nismo mogli a da se ne oglasimo povodom progona pravoslavne vjere od strane režima. U nedelju u 19:00 je dogovoreno okupljanje ispred hrama u Podgorici gdje će uz nas studente biti i profesori koji nas podržavaju”, piše u njihovom saopštenju.

“Blagovremeno ćemo Vas obavještavati o promjeni liste s obzirom da iz sata u sat raste broj onih studenata koji odlučuju da se pridruže akciji. Ako moramo da stradamo, neka to bude na putu pravde”, piše u saopštenju.

Studenti ne daju svetinje

  1. Stevanović Mihailo- Engleski jezik i književnost
  1. Vasiljević Marko- Engleski jezik i književnost
  1. Šćekić Vasilije- Engleski jezik i književnost
  1. Janović Jovana- Engleski jezik i književnost
  1. Joksimović Jelena- Engleski jezik i književnost
  1. Vojvodić Milica- Engleski jezik i književnost
  1. Maraš Anja- Engleski jezik i književnost

8 . Ognjenović Miloš- Engleski jezik i književnost

  1. Minić Jovana- Engleski jezik i književnost
  1. Kalezić Hristina- Engleski jezik i književnost
  1. Đurišić Matija- Engleski jezik i književnost
  1. Ćaćić Katarina- Engleski jezik i književnost
  1. Milatović Nevena- Engleski jezik i književnost
  1. Đurišić Jovana- Engleski jezik i književnost
  1. Otašević Biljana- Engleski jezik i književnost
  1. Šćekić Nikolina- Engleski jezik i književnost
  1. Adilović Amer- Engleski jezik i književnost
  1. Matović Maja- Engleski jezik i književnost
  1. Tijanić Bogdana- Engleski jezik i književnost
  1. Popović Katarina- Engleski jezik i književnost
  1. Miketić Katerina- Engleski jezik i književnost
  1. Jeremić Nikolina- Engleski jezik i književnost
  1. Filipović Dijana- Srpski jezik i književnost
  1. Vujadinović Anastasija- Srpski jezik i književnost
  1. Žižić Milena- Srpski jezik i književnost
  1. Knežević Kristina- Srpski jezik i književnost
  1. Guberinić Sara- Srpski jezik i književnost
  1. Šturanović Dijana- Srpski jezik i književnost
  1. Vuksanović Aleksandra- Srpski jezik i književnost
  1. Bošković Kristina- Srpski jezik i književnost
  1. Spasojević Luka- Srpski jezik i književnost
  1. Vuković Tina- Srpski jezik i književnost
  1. Bečić Ana- Ruski jezik i književnost
  1. Marija Mijović- Ruski jezik i književnost
  1. Ivanović Lana- Pedagogija
  1. Anja Bojanović- Pedagogija
  1. Bečić Slađana- Istorija
  1. Babović Nikolina- Srpski jezik i književnost
  1. Radović Uroš- Italijanski jezik
  1. Vujović Katarina- Srpski jezik i književnost
  1. Ivanović Sara- Srpski jezik i književnost
  1. Dubljević Mihailo – Istorija
  1. Simonović Ljubica- Srpski jezik i književnost
  1. Rašković Milica- Ruski jezik i književnost
  1. Spasojević Luka- Srpski jezik i književnost
  1. Božović Bojan- Istorija
  1. Krsmanović Manojle- Geografija
  1. Delić Mladen- Geografija
  1. Asanović Bojan- Istorija
  1. Slović Rade- Istorija
  1. Rutešić Mihailo- Geografija
  1. Ćeranić Sreten- Srpski jezik i književnost
  1. Đerić Tijana- Srpski jezik i književnost
  1. Stojanović Vojin- Srpski jezik i književnost
  1. Pavićević Anđela- Filozofija
  1. Šolaja Bojana- Filozofija
  1. Čukić Maja- Srpski jezik i književnost
  1. Kršikapa Jelena- Srpski jezik i književnost
  1. Klikovac Nataša- Srpski jezik i književnost
  1. Vuković Stanko- Srpski jezik i književnost
  1. Grujičić Božica- Srpski jezik i književnost
  1. Gošović Slađana- Srpski jezik i književnost
  1. Mirković Ivana- Srpski jezik i književnost
  1. Vukić Staša- Srpski jezik i književnost
  1. Tijanić Aleksandra- Srpski jezik i književnost
  1. Turović Aljoša- Sociologija
  1. Đuričković Nikolina- Srpski jezik i književnost
  1. Bajić Aleksandra- Srpski jezik i književnost
  1. Šaković Jelena- Srpski jezik i književnost
  1. Bojović Hristina- Srpski jezik i književnost
  1. Minić Dragana- Filozofija
  1. Kilibarda Stevan- Psihologija 73. Jovanović Tamara- Crnogorski jezik i književnost
  1. Jovanović Angelina- Crnogorski jezik i književnost
  1. Kovačević Radojica- Geografija
  1. Pupović Nataša- Filozofija
  1. Joksimović Ksenija- Crnogorski jezik i književnost
  1. Kankaraš Mihailo- Crnogorski jezik i književnost
  1. Matović Ivona- Crnogorski jezik i književnost
  1. Knežević Luka- Psihologija
  1. Dendić Sara- Sociologija
  1. Jasović Viktor- Srpski jezik i književnost
  1. Zečević Đurđina- Crnogorski jezik i književnost
  1. Ćeranić Snežana- Pedagogija 85. Peković Anđela- Filozofija
  1. Srdanović Lazar- Ruski jezik i književnost
  1. Vojvodić Maksim- Istorija
  1. Janković Ksenija- Sociologija
  1. Miljanić Vesna- Srpski jezik i književnost
  1. Bajić Anđela- Sociologija
  1. Kilibarda Miljana- Sociologija
  1. Vujačić Novak- Njemački jezik i književnost
  1. Mirković Obrad- Crnogorski jezik i književnost
  1. Mijajlović Tijana- Predškolsko vaspitanje
  1. Tošić Aleksandar- Filozofija
  1. Jelić Jovana- Istorija
  1. Femić Jović- Istorija
  1. Kandić Slavica- Obrazovanje učitelja
  1. Čvorović Nevena- Predškolsko vaspitanje
  1. Femić Jelena- Predškolsko vaspitanje
  1. Kankaraš Marija- Predškolsko vaspitanje
  1. Đurišić Neda- Psihologija
  1. Berilaža Danilo- Psihologija
  1. Vulić Milica- Geografija
  1. Matović Aljoša- Sociologija
  1. Kastratović Jelena- Istorija
  1. Bakić Nika- Istorija
  1. Ćuković Milena- Filozofija
  1. Jović Zorana- Pedagogija
  1. Aleksić Velimir- Geografija
  1. Radović Anđela- Psihologija
  1. Skempri Ioanna- Obrazovanje učitelja
  1. Petrović Sara- Predškolsko obrazovanje
  1. Vujović Stefan- Obrazovanje učitelja
  1. Damjanović Milica- Ruski jezik i književnost
  1. Bulatović Marica- Srpski jezik i književnost
  1. Osmajlić Jelena- Predškolsko vaspitanje
  1. Đukić Stefan- Geografija
  1. Dobrašinović Nikola- Geografija
  1. Božović Milosav- Geografija
  1. Milena Ivanović – Predškolsko vaspitanje
  1. Stanišić Sreten- Njemački jezik i književnost
  1. Kovačević Hristina- Njemački jezik i književnost
  1. Šćekić Ivona- Njemački jezik i književnost
  1. Kovačević Aleksandra- Ruski jezik i književnost
  1. Mitrović Ksenija- Ruski jezik i književnost
  1. Popadić Petar- Filozofija
  1. Radonjić Mina- Sociologija
  1. Lalatović Đuro – Biljna proizvodnja
  1. Krstović Živko – Biljna proizvodnja
  1. Vulić Luka – Biljna proizvodnja
  1. Aleksandar Đurđevac – Animalna prizvodnja
  1. Anđa Knežević – Biljna proizvodnja
  1. Nađa Stijepović – Biljna proizvodnja
  1. Anastasija Jokić – Biljna proizvodnja
  1. Nikola Obradović – Biljna proizvodnja
  1. Marija Kovačević – Biljna proizvodnja
  1. Ana Zindović – Biljna proizvodnja
  1. Suzana Sošić – Biljna proizvodnja
  1. Bojana Zejak – Biljna proizvodnja
  1. Sanja Bijelić – Biljna proizvodnja
  1. Jovana Spasojević – Biljna proizvodnja
  1. Rajka Radić – Biljna proizvodnja
  1. Sandra Džoganović – Biljna proizvodnja
  1. Zorana Kljajević – Biljna proizvodnja
  1. Rajković Bogdan – Biljna proizvodnja
  1. Ivana Koprivica – Biljna proizvodnja
  1. Nina Pantović – Biljna proizvodnja
  1. Aleksandra Zečević – Biljna proizvodnja
  1. Jelić Tijana – Animalna proizvodnja
  1. Marković Marko – Animalna proizvodnja
  1. Golubović Marijana – Animalna proizvodnja
  1. Garović Maksim – Animalna proizvodnja
  1. Damjanović Nikolina – Animalna proizvodnja
  1. Stanković Svetozar – Animalna proizvodnja
  1. Zeković Milena – Animalna proizvodnja
  1. Hristina Šekularac – Biljna proizvodnja
  1. Tatjana Bulatović – Biljna proizvodnja
  1. Nikolina Mušikić – Biljna proizvodnja
  1. Vlajko Nikolić, UCG, PMF, Fizika
  1. Nikola Ostojić,UCG, PMF, Fizika
  1. Stefan Savićević, UCG, Mašinski fakultet
  1. Peko Nikolić, UCG, ETF
  1. Dejan Delić, UCG, Mašinski fakultet
  1. Petar Mrkaić, UCG, Mašinski fakultet
  1. Dejan Lutovac, UCG, Mašinski fakultet
  1. Nebojša Kasalica, UCG, PMF
  1. Marko Bošković, UCG, ETF-Magistrant
  1. Stojan Terzić, FDES-Magistrant
  1. Slaviša Zeković, UDG- Matematika
  1. Filip Pavićević, UCG, ETF
  1. Stefan Šipovac, UCG, Mašinski fakultet
  1. Jovan Radanović, UCG, Medicinski fakultet
  1. Jelena Veličković, UCG, ETF
  1. Anđelko Obradović, UCG, ETF
  1. Nikola Đukić, UCG, ETF
  1. Snežana Radović, UCG, PMF
  1. Jovana Bogdanović, UCG, PMF-Magistrant
  1. Sanja Miljanić, UCG, Medicinski Fakultet
  1. Milisav Minić, UCG, ETF
  1. Lazar Braunović, UCG, PMF, Fizika
  1. Miloš Duborija, UCG, PMF
  1. Vladimir Kontić, UCG, PMF
  1. Luka Tapušković, UCG, FTH
  1. Anđela Šaletić, UCG, PMF, Fizika
  1. Jelena Šćepanović, UCG, Pravni fakultet
  1. Katarina Bojović, UCG, Farmacija
  1. Sandra Bubanja, UCG, Farmacija
  1. Tamara Savić, UCG, Farmacija
  1. Nemanja Savić, UCG, Pravni fakultet
  1. Zarija Lutovac, UCG, Farmacija
  1. Filip Lončar, UCG, FPN
  1. Milica Nikolić, UCG, PMF, Fizika
  1. Katarina Đelović, UDG, Geodezija
  1. Anica Knežević, UCG, Metalurško-Tehnološki fakultet
  1. Jovana Pešić, UCG, Pravni fakultet
  1. Duško Jakovljević, UCG, Građevinski fakultet
  1. Mlađan Milović, UCG, Građevinski fakultet
  1. Božidar Janketić, UCG, PMF
  1. Danica Knežević, UCG, ETF
  1. Anđela Vešović, UCG, PMF, Fizika
  1. Gavrilo Šćekić, UCG, Građevinski fakultet
  1. Anđela Brnović, Univerzitet u Novom Sadu, Hemija-Doktorant
  1. Sandra Draganić, FTH
  1. Dragana Perović, FTH
  1. Katarina Maksimović, FTH
  1. Teodora Tapušković, BU, FMU
  1. Anica Jovanović, FTH
  1. Valentina Peruničić, Poslovne studije
  1. Radovan Rabrenović, FTH
  1. Lazar Jokanović, FTH
  1. Tomić Svetlana- Fakultet političkih nauka
  1. Stefan Miličić, UCG, MAšinski fakultet
  1. Valentina Rakonjac, UCG, Pravni fakultet
  1. Jelena Manojlović, UCG, Mašinski fakultet
  1. Milica Karadžić, UCG, Mašinski fakultet
  1. Kosta Milačić, UCG, Ekonomski fakultet
  1. Lazar Laličić, Fakultet stranih jezika
  1. Anđela Pajković, UCG, Ekonomski fakultet
  1. Ljubica Lekić, UCG, Ekonomski fakultet
  1. Matija Barjaktarević, UCG, ETF
  1. Ignjat Babić, UCG, Mašinski fakultet
  1. Matija Tijanić, UCG, ETF
  1. Vladimir Jovović, UCG, ETF
  1. Bogdan Bojović, UCG, Medicinski fakultet
  1. Božidar Dašić, UCG, Medicinski fakultet
  1. Aleksandar Bakrač, UCG, Mašinski fakultet
  1. Stefan Džaković, UCG, Ekonomski fakultet
  1. Božidar Ćirković, UCG, Mašinski fakultet
  1. Jelena Ćirković, UCG, Mašinski fakultet
  1. Ilija Ćirković, UCG, Građevinski fakultet
  1. Slavko Tijanić, UIS, Stomatologija
  1. Aleksandra Pešić, Arhitektonski fakultet
  1. Ana Begović, UCG, Pravni fakultet
  1. Vasilisa Vlahović, UCG, ETF
  1. Milica Fuštić, UCG, Pravni Fakultet
  1. Jelena Vlahović, UCG, Ekonomski fakultet
  1. Bojana Đurđevac, UCG, EKonomski fakultet
  1. Milica Živković, UM, FVU
  1. Jelena Hajduković, Farmacija
  1. Marija Rajković, UCG, Mašinski fakultet
  1. Tomanović Dragana, UCG, Mašinski fakultet
  1. Tijana Mićović, UCG, Mašinski fakultet
  1. Miodrag Bulatović, UCG, Mašinski fakultet
  1. Nina Krivokapić, UCG, Mašinski fakultet
  1. Velimir Šoškić, UCG, Mašinski fakultet
  1. Vojislav Radević, UCG, Mašinski fakultet
  1. Mirjana Koprivica, UCG, Mašinski fakultet
  1. Stefani Dedaić, UCG, Mašinski fakultet
  1. Jasmina Petrović, UCG, Mašinski fakultet
  1. Dejana Petrović, UCG, Mašinski fakultet
  1. Miloš Peličić, UCG, Mašinski fakultet
  1. Voin Jokić, UCG, Mašinski fakultet
  1. Nikola Nišavić, UCG, Mašinski fakultet
  1. Maksim Lambulić, UCG, Mašinski fakultet
  1. Nikola Vojinović, UCG, Mašinski fakultet
  1. Milica Radulović, UCG, Mašinski fakultet
  1. Veljko Pešukić, UCG, Mašinski fakultet
  1. Srđa Kostić, UCG, Mašinski fakultet
  1. Marko Čepić, UCG, Mašinski fakultet
  1. Stefan Jelovac, UCG, Mašinski fakultet
  1. Danilo Mršović, UCG, Mašinski fakultet
  1. Vladan Jokić, UCG, Mašinski fakultet
  1. Jelena Kostić, UCG, Pravni fakultet
  1. Jovan Vuković, UCG, Biotehnički fakultet
  1. Vladan Radević, UCG, Biotehnički fakultet
  1. Marko Krkalović, UCG Ekonomski fakultet
  1. Aleksandar Đuričanin, UCG Pravni fakultet
  1. Mihajlo Novović, UCG Pravni
  1. Čović Borka, UCG mašinski fakultet
  1. Radomir Krković, UCG mašinski fakultet
  1. Darko Mučalica, Mašinski fakultet
  1. Jelena Bjelica, UCG, Biotehnički fakultet
  1. Aleksandra Minić,UCG Farmacija
  1. Vojin Peković, UCG, Mašinski fakultet
  1. Ivan Šćekić, UCG, Mašinski fakultet
  1. Branimir Baltić, UCG, Mašinski fakultet
  1. Miloš Rajković, UCG, Pravni fakultet-Magistrant
  1. Savić Jovančević, UCG, Mašinski fakultet
  1. Luka Radičević, UCG, Mašinski fakultet
  1. Sanja Kankaraš, Medicinski fakultet u Foči
  1. Jakov Ninković, Pravni fakultet
  1. Valerija Lekić, Pravni fakultet
  1. Nikola Bubanja, UCG, Filozofski fakultet, Istorija
  1. Jovana Sekulić, FTH
  1. Andrija Blečić, UCG, Biotehnički
  1. Nikola Pejović, UCG, ETF
  1. Aleksandar Žižić, UCG, ETF
  1. Đole Lutovac, Univerzitet u Banja Luci, geodezija
  1. Ivana Nišavić, UCG, ETF
  1. Milica Kralj, FTH
  1. Anastazija Đurišić, Pomorski fakultet u Baru
  1. Filip Nišavić, UCG, AF
  1. Aleksandra Marseić, magistrant AF Beograd
  1. Nemanja Jokanović, magistrant AF UCG
  1. Luka Vujović, magistrant Podgorica
  1. Danilo Savović, AF Podgorica
  1. Maja Radonjić, magistrant AF Beograd
  1. Filip Kažić, AF UCG
  1. Miloš Pljevaljčić, Mašinski UCG
  1. Filip Vujović, UCG GF
  1. Nikola Žižak, UCG GF
  1. Luka Šćepanović, UCG GF
  1. Petar Marković, UCG GF
  1. Snežana Simonović, UCG GF
  1. Andrija Rajković, UCG GF
  1. Nikola Domazet, UCG GF
  1. Vlade Bajčeta, UCG GF
  1. Raičević Vuk- DIF
  1. Barjaktarović Danilo- DIF
  1. Vuković Filip- DIF
  1. Šćekić Nikola- DIF
  1. Savović Bojan- DIF
  1. Čađenović Nikola- DIF
  1. Radović Matija- DIF
  1. Džogazović Stefan- DIF
  1. Kontić Maksim – Energetika i automatika
  1. Knežević Miloš – Energetika i automatika
  1. Vojvodić Nemanja – Studije primijenjenog računarstva
  1. Vojvodić Nikolina – Studije primijenjenog računarstva
  1. Milenković Simo – Energetika i automatika
  1. Kasalica Danilo – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Vlahović Dijana – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Mugoša Milena – Energetika i automatika
  1. Živković Danilo – Energetika i automatika
  1. Rašković Dejan – Energetika i automatika
  1. Krulanović Vasilije – Energetika i automatika
  1. Krulanović Milutin – Energetika i automatika
  1. Pejović Milanka – Energetika i automatika
  1. Nedović Miloš – Energetika i automatika
  1. Aligrudić Jovan – Energetika i automatika
  1. Dragišić Nikola – Energetika i automatika
  1. Bakrač Sara – Energetika i automatika
  1. Stamatović Jana – Energetika i automatika
  1. Dragović Luka – Energetika i automatika
  1. Babić Lazar – Energetika i automatika
  1. Mijušković Jovan – Studije primijenjenog računarstva
  1. Zeković Aleksandar – Energetika i automatika
  1. Čuljković Ružica – Energetika i automatika
  1. Knežević Dimitrije – Energetika i automatika
  1. Bujišić Damjan – Energetika i automatika
  1. Mićunović Vuk – Energetika i automatika
  1. Ostojić Veselin – Energetika i automatika
  1. Portić Kristina – Energetika i automatika
  1. Laušević Tijana – Energetika i automatika
  1. Karadžić Dejan – Energetika i automatika
  1. Azarić Andrija – Energetika i automatika
  1. Mašulović Lazar – Energetika i automatika
  1. Bulatović Maša – Energetika i automatika
  1. Čurović Nemanja – Energetika i automatika
  1. Sandić Mileta – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Klikovac Igor – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Joksimović Ivana – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Vučinić Tijana – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Milanović Vuk – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Božović Božo – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Lončar Ivana – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Anđušić Tamara – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Vuksanović Lidija – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Radonjić Anđela – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Dangubić Nikola – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Belević Marko – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Obradović Mišo – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Pavićević Filip – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Banković Lazar – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Rabrenović Nemanja – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Roganović Boško – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Milošević Vasilije – Energetika i automatika
  1. Nišavić Ivana – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Zajović Stefan – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Cerović Milutin – Energetika i automatika
  1. Jakšić Miloš – Energetika i automatika
  1. Bulatović Duško – Studije primijenjenog računarstva
  1. Radojčić Nikola – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Macanović Luka – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Strugar Mladen – Energetika i automatika
  1. Stojanović Marko – Energetika i automatika
  1. Barjaktarević Matija – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Bujišić Bojana – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Bulatović Luka – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Laban Maša – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Nikčević Boško – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Bibić Uroš – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Vid Krgušić – Energetika i automatika
  1. Jušković Nikola – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Spajić Kristina – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Nikodin Peković – Studije primijenjenog računarstva
  1. Lekić Branislav – Studije primijenjenog računarstva
  1. Bandović Luka – Studije primijenjenog računarstva
  1. Marsenić Dejan – Studije primijenjenog računarstva
  1. Ostojić Nikola – Studije primijenjenog računarstva
  1. Unković Jovana – Studije primijenjenog računarstva
  1. Kukuličić Željko – Studije primijenjenog računarstva
  1. Peković Mileta – Studije primijenjenog računarstva
  1. Stojanović Stefan – Studije primijenjenog računarstva
  1. Stanić Miroje – Studije primijenjenog računarstva
  1. Mojašević Radoje – Studije primijenjenog računarstva
  1. Vukićević Nemanja – Studije primijenjenog računarstva
  1. Simović Balša – Studije primijenjenog računarstva
  1. Aković Miljan – Studije primijenjenog računarstva
  1. Jevrić Mihailo – Studije primijenjenog računarstva
  1. Šljivavčanin Vladimir – Studije primijenjenog računarstva
  1. Pajović Marko – Studije primijenjenog računarstva
  1. Vojinović Marina – Studije primijenjenog računarstva
  1. Potpara Nikola – Studije primijenjenog računarstva
  1. Janjušević Goran – Studije primijenjenog računarstva
  1. Vuković Stevan – Studije primijenjenog računarstva
  1. Popović Petar – Studije primijenjenog računarstva
  1. Milošević Stefan – Studije primijenjenog računarstva
  1. Obradović Aleksa – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Pečurica Filip – Studije primijenjenog računarstva
  1. Bakić Željka – Studije primijenjenog računarstva
  1. Miličić Mirko – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Manojlović Luka – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Bujišić Nevena – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Đurišić Vladimir – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Lazarević Miloš – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Rakonjac Teodora – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Golubović Tijana – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Vojinović Ivan – Energetika i automatika
  1. Dukić Viktorija – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Miloš Bulajić – Studije primijenjenog računarstva
  1. Golubović Pavle – Energetika i automatika
  1. Dragojević Nikola – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Zogović Jovan – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Đurđevac Jovana – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Sandić Aleksandra – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Braić Milan – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Vojinović Milica – Elektronika,telekomunikacije i računari
  1. Aleksić Andrija – Energetika i automatika
  1. Žižić Andrijana – Energetika i automatika
  1. Bojić Mihailo – Studije primijenjenog računarstva
  1. Todorović Dragana – Energetika i automatika
  1. Pavle Ljumović- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Bogić Bulatović- Matematika i računarske nauke
  1. Iva Vučićević- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Anđela Jovanović- Matematika i računarske nauke
  1. Ivanka Piper- Matematika i računarske nauke
  1. Đurđina Konatar- Matematika i računarske nauke
  1. Aleksandar Dragaš- Matematika i računarske nauke
  1. Luka Milikić- Matematika i računarske nauke
  1. Jovan Janjušević- Matematika i računarske nauke
  1. Milica Bulatović- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Luka Mugoša- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Sofija Ostojić- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Nikola Cupara- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Jakša Mrdak- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Branko Teofilov- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Danilo Vukčević- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Ivana Bulatović- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Miloš Ostojić- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Miloš Ćupić- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Katarina Bandović- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Ognjen Šubarić- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Andrija Drobnjak- Matematika
  1. Danilo Mirković- Računarske nauke
  1. Teodora Benić- Računarske nauke
  1. Ivana Obradović- Matematika i računarske nauke
  1. Dušan Stamatović- Matematika i računarske nauke
  1. Marina Radulović- Računarske nauke
  1. Milica Stanišić- Matematika i računarske nauke
  1. Miloš Duborija- Računarske nauke
  1. Radoš Čukić- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Teodora Bulatović- Računarske nauke
  1. Dragana Pupović- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Lazar Rakonjac- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Mladen Maslak- Računarske nauke
  1. Milovan Kadić- Računarske nauke
  1. Nataša Mijatović- Računarske nauke
  1. Nikola Perunicić- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Martina Bulatović- Matematika i računarske nauke
  1. Savo Drobnjak- Računarske nauke
  1. Velibor Došljak- Matematika i računarske nauke
  1. Vojislav Đilas- Računarske nauke
  1. Vojka Raičević- Matematika i računarske nauke
  1. Pavle Dejanović- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Miloš Komnenović- Matematika i računarske nauke
  1. Dušan Mrdak- Računarske nauke
  1. Anđela Vućić – Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Milica Marković- Matematika i računarske nauke
  1. Andrea Krunić- Matematika i računarske naukeslavica
  1. Veselin Planić- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Jovana Velič- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Saša Mišković- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Milena Radanović- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Nataša Musić- Matematika
  1. Danilo Vukčević- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Tijana Dragnić- Matematika i računarske nauke
  1. Predrag Brajović- Računarske nauke
  1. Bogdan Rakonjac- Matematika i računarske nauke
  1. Milan Cvijović- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Luka Božović- Računarske nauke
  1. Anđela Božović- Matematika i računarske nauke
  1. Slavica Kovačević- Matematika i računarske nauke
  1. Danijela Damjanović- Matematika i računarske nauke
  1. Isidora Magdelinić- Matematika i računarske nauke
  1. Ivana Fatić- Matematika
  1. Radunović Ivona- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Nikola Peruničić- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Aleksandra Dedović- Matematika i računarske nauke
  1. Sonja Knežević- Računarske nauke
  1. Vujanović Marina- Matematika i računarske nauke
  1. Dragana Joksimović- Matematika i računarske nauke
  1. Dejan Todorović- Računarske nauke
  1. Lidija Grdinić- Matematika i računarske nauke
  1. Vuksan Dragaš- Računarske nauke
  1. Sara Ćuković- Matematika
  1. Vladimir Bulatović- Matematika
  1. Mileva Tomašević- Matematika i računarske nauke
  1. Dijana Popović- Matematika i računarske nauke
  1. Tijana Cvijović- Matematika i računarske nauke
  1. Anđela Masković- Računarske nauke
  1. Dunja Cmiljanić- Računarske nauke
  1. Jelena Merdović- Matematika i računarske nauke
  1. Miloš Lakićević- Računarske nauke
  1. Aleksa Doderović- Računarske nauke
  1. Marina Vučković- Računarske nauke
  1. Andrijana Blečić- Računarske nauke
  1. Irina Lazarević- Računarske nauke
  1. Nevena Đuričković- Računarske nauke
  1. Ana Manović- Biologija
  1. Uroš Savić- Računarske nauke
  1. Milka Dedeić- Računarske nauke
  1. Ivona Božović- Računarske nauke
  1. Gordana Vuković- Matematika i računarske nauke
  1. Jovana Drašković- Računarske nauke
  1. Luka Šekularac- Matematika i računarske nauke
  1. Tijana Bogavac- Matematika i računarske nauke
  1. Kristina Šćekić- Matematika i računarske nauke
  1. Filip Radonjić- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Jelena Radovanović- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Aleksa Radovanović- Računarstvo i informacione tehnologije
  1. Sanda Piper- Matematika i računarske nauke
  1. Marija Došljak- Matematika i računarske nauke
  1. Nela Babović – Pomorski fakultet
  1. Andrijana Španjević – Pomorski fakultet
  1. Danijela Femić – Pomorski fakultet
  1. Vitko Pljevaljčić – Pomorski fakultet
  1. Petar Durutović – Pomorski fakultet
  1. Branko Osmajić – Pomorski fakultet
  1. Marko Mitrović – Pomorski fakultet
  1. Miloš Kršikapa – Pomorski fakultet
  1. Jovana Boičić – Turizam i hotelijerstvo
  1. Bogdan Femić- Pomorski fakultet
  1. Aleksandra Savić – Turizam i hotelijerstvo
  1. Marija Vujadinović – Turizam i hotelijerstvo
  1. Danijela Ivetić – Pomorski fakultet
  1. Sara Laković – Turizam i hotelijerstvo
  1. Velizar Stanišić – Pomorski fakultet
  1. Luka Stanišić – Pomorski fakultet
  1. Sandra Radević – Pomorski fakultet
  1. Dijana Bećir – Pomorki fakultet
  1. Valentina Lekić – Pomorski fakultet
  1. Zorana Rakočević – Pomorski fakulet
  1. Marko Mićunović – Pomorski fakultet
  1. Momčilo Milićević – Pomorski fakultet
  1. Aleksandar Jokić – Pomorski fakultet
  1. Anđela Jovićević – Pomorski fakultet
  1. Teodora Golubović – Pomorski fakultet
  1. Suzana Vuksanović – Pomorski faklutet
  1. Sandra Zeković – Turizam i hotelijerstvo
  1. Anica Perišić – Pomorski fakultet
  1. Ljeposava Durković – Pomorski fakultet
  1. Anđela Vuković – Pomorski fakultet
  1. Marija Anđušić – Turizam i hotelijerstvo
  1. Marko Matković – Pomorski fakultet
  1. Vuko Ivanović – Pomorski fakultet
  1. Rajko Laban – Pomorski fakultet
  1. Predrag Leković – Pomorski fakultet
  1. Boban Radević – Pomorski fakultet
  1. Nemanja Kamatina – Pomorski fakultet
  1. Srđan Stupić – Pomorski fakultet
  1. Aleksandar Jokić – Pomorski fakultet
  1. Ivan Jezernik – Turizam i hotelijerstvo
  1. Anastasija Živković – Pomorski fakultet
  1. Božidar Damjanović – Pomorski fakultet
  1. Kristina Krković – Pomorski fakultet
  1. Dejan Todorović – Pomorski fakultet
  1. Jovan Čolović – Pomorski fakultet
  1. Ilija Knežević – Pomorski fakultet
  1. Luka Kovačević – Pomorski fakultet
  1. Jovana Joksimović – Tirizam i Hotelijerstvo
  1. Marija Bulatović – Pomorski fakultet
  1. Radomir Tešanović – Pomorki fakultet
  1. Nikola Bokun -Pomorski fakultet
  1. Jelka Vilotijević – Pomorski fakultet
  1. Andre Marićević- Pomorski fakultet
  1. Milica Radulović – Pomorski fakultet
  1. Vojin Vlaović – Pomorski fakultet
  1. Petar Baltić – Pomorski fakultet
  1. Lazar Sudžum, Elektrotehnički Beograd
  1. Milorad Damjanović, Ekonomski fakultet Geteov Univerzitet u Frankfurtu
  1. Filip Radojević, Univerzitet u Mariboru Fakultet za građevinu, inženjering i arhitekturu
  1. Marko Drinčić Arhitektonski fakultet Beograd
  1. Petar Tadić, Triniti Koledž Dablin, Katedra za matematiku
  1. Milan Šljivančanin Medicinski fakultet Beograd
  1. Helena Strugar, Pravni fakultet Beograd
  1. Jovana Raičević, Farmaceutski fakultet Beograd
  1. Žarko Bratić, Univerzitet u Mariboru, Ekonomsko-poslovni fakultet
  1. Maša Danilović, Filozofski fakultet u Beogradu
  1. Ivanović Isidora, Arhitektonski fakultet Beograd
  1. Miloš Manojlović, Filozofski fakultet u Beogradu
  1. Isidora Ćorović, Poljoprivredni fakultet u Beogradu
  1. Radmila Bulatović, Filološki fakultet u Beogradu
  1. Pavle Gorašević, Elektrotehnički fakultet Univerzitet u Beogradu
  1. Marija Živković, Medicinski fakultet Beograd
  1. Ivana Maljević, elektrotehnički fakultet u Beogradu
  1. Šćepan Gardašević, Arhitektonski fakultet u Beogradu
  1. Goran Gutović, Fakultet Organizacionih Nauka u Beogradu
  1. Teodora Novović, Fakultet bezbjednosti u Beogradu
  1. Jelena Stanić, Univerzitet u Salcburgu, Fakutet političkih nauka
  1. Mina Đurašević, Fakultet za turizam i ugostiteljstvo- AIM, Pariz Francuska
  1. Maša Čolaković-Hemijski fakultet Beograd
  1. Vera Sekulić, Politehnički fakultet Milano
  1. Marija Kostić, Fakultet tehničkih nauka Novi sad

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s